ODBORNÍCI RADÍ

JAK NA AKNÉ

DOPORUČUJÍ
doporučují
odborníci radí

JAK NA AKNÉ

Přejít na obsah

Face-Up patentovaný přístroj na léčbu akné

...vynález českých vědců a lékařů, který Vás rychle a trvale zbaví trápení!Co je Face-Up a jak mi pomůže od akné

Face-Up je hit v léčbě akné.  Je to takový malý domácí zázrak vypadající jako sprcha, který vás zbaví akné jemně a v pohodlí domova. Stačí ho zapojit do zásuvky a hladit si jím problematickou pleť a jiné postižené oblasti 1x - 2x denně po 10 minut až do doby, než akné zcela vymizí. Po úspěšném vyčištění pleti od akné, můžete přístroj radostně schovat do skříně a vytáhnout ho až v případě, že se vám po nějaké době objeví pupínek (objevit se může a nemusí), nebo Face-Up můžete darovat mladšímu sourozenci či ho prodat.

Léčba akné tímto přístrojem trvá při lehké formě
cca 14 dní. Délka je odvislá od závažnosti akné a velikosti postižených oblastí. U těžších forem trvá léčebné období v řádu 4 a více týdnů. Na začátku používání se vám může stát, že se pleť malinko zhorší. Nelekejte se, jde o reakci pokožky na působení přístroje, který za pomoci světla a tří silových polí vytahuje z hloubky i povrchu kůže všechny nečistoty včetně kožního mazu. Po krátké době se dostaví kýžený účinek, pleť se bude čistit a vyhlazovat až k naprosté dokonalosti. Vaše pokožka bude po léčbě hydratovaná, pružná a krásně hladká bez nerovností.  V 90% úspěšně zmizí i jizvy po akné.

Jak Face-Up používat - video návod

Výhoda přístroje Face-Up je v mnoha ohledech obrovská:

 • Je klinicky testován - studie na dobrovolnících i samotní zákazníci potvrzují téměř 100% účinnost přístroje v tlumení projevů akné po velice krátké době (test podstoupilo 190 lidí s výrazným výskytem acne vulgaris a acne rosacea)

 • Šetří vám zdraví (už žádné chemické peelingy a drastické preparáty)

 • Šetří vám peníze (už žádné drahé návštěvy kosmetických salónů, kožních klinik nebo pravidelné a dlouhodobé utrácení za drahou kosmetiku)

 • Pokud budete přístroj po vyléčení prodávat, máte jistotu, že si ho někdo rád koupí, obzvláště pokud se při prodeji zmíníte o tom, jak vám přístroj pomohl a v podstatě změnil život k lepšímu (konec komplexům z uhrovité pleti). Kladné recenze a dobré zkušenosti každý ocení.


Nevýhoda přístroje Face-Up:

 • Na začátku léčby akné s přístrojem Face-up může být vaše pleť podrážděná a mírně zarudlá v důsledku prokrvení. Je to však známka správné léčby. Doporučujeme začít s léčbou třeba v pátek večer nebo přes víkend a v pondělí se již pleť bude hojit bez známek podráždění.

 • Přístroj je malinko dražší než mastičky z drogerie a prášky z lékárny, ale na rozdíl od kosmetiky je opravdu účinný a jeho efekt na aknózní pleť je rychlý a trvalý. Kosmetiku na akné musíte kupovat stále dokola a mnohdy je výsledek nulový a přináší kromě vyhozených peněz i velké zklamání. Pokud však srovnáme Face-Up s drahými Lasery, tak vychází Face-Up jako mnohem levnější recept na léčbu akné a navíc s famózním výsledkem.
Dejte si pozor!


Na trhu můžete narazit na různé levné napodobeniny většinou z čínské produkce, které vám nejen nepomohou vyléčit akné, ale mohou vám i uškodit. Pozor na to!


Přístroj je dostupný ve čtyřech trendy barvách:

 • růžové

 • zelené

 • modro-zelené

 • fialovéTip:

Odjíždíte-li v průběhu léčby na dovolenou / prázdniny, nezapomeňte si přístroj vzít s sebou!


Zajímavost:

Úspěšná léčba akné s přístrojem Face-Up se stala impulsem pro jeho tvůrce, kteří se rozhodli pro vývoj dalšího přístroje, tentokrát na léčbu lupénky. Držme brněnskému týmu docenta Rampla palce ať získají granty na výzkum, aby mohl přístroj co nejdříve udělat obrovskou radost i všem lidem s lupénkou :-)


Face-Up originál
K LÉČBĚ FACE-UP PŘÍSTROJEM DOPORUČUJEME VNĚJŠÍ A VNITŘNÍ PŘÍRODNÍ PÉČI PRO ORGANISMUS I PLEŤ:

Během léčby akné
přístrojem Face-UP a následně po úspěšné léčbě, vám vřele doporučujeme vysoce kvalitní a léty prověřenou přírodní péči v podobě dermokosmetiky a výživových doplňků, které blahodárně působí nejen na aknózní a problematickou pleť. Jde o tyto přírodní přípravky:


 • houba Hlíva ústřičná a Rakytníkový olej od českého výrobce Terezia Company
 • přírodní olej Bi-Oil Purcellin Oil od švýcarského výrobce UNION SWISS
100% HLÍVA ÚSTŘIČNÁ v kapslích
Nejsilnější hlíva na trhu "TEREZIA HLÍVA ÚSTŘIČNÁ", obsahuje komplex tělu prospěšných přírodních látek pro správné fungování celého organizmu včetně pokožky. Vysoké množství Betaglukanů obsažených v Hlívě ústřičné TEREZIA, posilují imunitu, očišťují pleť i organismus od toxických látek, pomáhají při bolesti hlavy, kloubů a jsou velice účiné v boji s akné, myomy, bradavicemi atd.

Copyright © 2014 - 2017, JAK NA AKNÉ
Návrat na obsah